1 Temmuz'dan itibaren ücretsiz

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bodrum Kalesi'nin açılışında önemli açıklamalarda bulundu.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bodrum Kalesi'nin açılışında mühim açıklamalarda bulundu. Bodrum'daki plaj fiyatları ile alakalı de konuşan Ersoy, "Geçen sene hizmete aldığımız, Bodrumlular için bazen sık sık gündem oluyor burada fiyatlamalar, ücretsiz halk plajımız var. Onu da 1 Temmuz itibarıyla hizmete alıyoruz. Bu sezon için tekrar. Halk plajlarını da Türkiye'nin çoğu yerine yayıyoruz." diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Bodrum'a tatile gidecekler için mühim açıklamalarda bulundu.Bodrum'un yalnızca arkeolojik değerleriyle değil, kültürel faaliyetleriyle de Türkiye'nin mühim bir noktası olduğunu dile getiren Ersoy, şunları kaydetti:

"Turizm deyince kültür ve sanatla taçlandırdığınız zaman çok daha değerli, çok daha rakipsiz, çok daha güzel oluyor. 

Geçen sene biliyorsunuz bu bağlamda sahneyi de yetiştirmiştik ve hizmete almıştık.1300 kişilik sahnemiz. Bu senede 1 Temmuz itibarıyla kültürel faaliyetlere izin verildi. 1 Temmuz itibarıyla sanat sahnemiz hizmete giriyor. Geçen sene hizmete aldığımız, Bodrumlular için bazen sık sık gündem oluyor burada fiyatlamalar, ücretsiz halk plajımız var. Onu da 1 Temmuz itibarıyla hizmete alıyoruz. Bu sezon için tekrar. Halk plajlarını da Türkiye'nin çoğu yerine yayıyoruz. 

Yine temmuz sonuna kadar Antalya, Belek bölgelerinde iki tane daha halk plajını devreye alacağız ve Ege'nin çeşitli bölgelerinde, ilçelerinde her yerinde, halktan çok talep gören Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından işletilen ücretsiz halk plajlarını yaymaya devam edeceğiz."
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri