Aday adayı Avşar, basın mensuplularıyla bir araya geldi

AK Parti Ardahan Belediye Başkan aday adayı Mehmet Akif Avşar, basın mensuplularıyla yemekte bir araya geldi.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#
AK Parti Ardahan Belediye Başkan aday adayı Mehmet Akif Avşar, basın mensuplularıyla yemekte bir araya geldi.
Altın Mutfakta sohbet ortamında gerçekleştirilen toplantıda basın mensupları ile durum değerlendirmesi yapan Aday Adayı Avşar, basının toplumdaki önemine de vurgu yaparak, seçimlerde en büyük işlerden birinin de medyaya düşeceğini belirtti.
Mehmet Akif Avşar, göreve geldiğinde ilk icraatının hiç kimsenin bir metrekaresine dokunmadan İmar planını düzeltmek olacağını söyledi. Avşar, "Amacımız; Hizmet satın almak, bilgi satın almak ve alacağımız projelerin takibini yapmak olacaktır." dedi.
Profesyonel bir ekiple yola çıkacaklarını dile getiren Avşar, "Bizim başkanlığımızda iktidarın gücünü Ardahan’da güzel bir şekilde yansıtacağız. Halktan kopuk bir siyaset olmaz, bunun için halkla iç içe olacağız ve halkın sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturacağız. Başkanlığımız da Kentsel dönüşüme hız verilecek ve Ardahan’ın geçim kaynağı olan hayvancılıkla ilgili hayvan ve yem borsasını kurarak hayata geçireceğiz." diyerek projelerini kısaca anlattı.
Mehmet Akif Avşar, "Bu şehirde doğmuş, büyümüş ve bu şehrin havasını teneffüs etmiş sizden biri olarak bu onurlu göreve talip oldum. Biliyorum ki takdir önce Allah'ın, sonra her şeyin en iyisine layık olan bu güzel şehrimizin güzel insanlarının ve partimizin yetkili kurullarınındır." şeklinde konuştu.
 
 HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

ARDAHAN VE AKİF AVŞAR İÇİN HAYIRLI OLSUN.

AKİF AVŞAR ABİMİZ YILLARDIR ARDAHAN İLE ARDAHANIN SORUNLARI İLE İÇİÇE BÜYÜMÜŞ VE ZAMAN ZAMAN DA ÇEŞİTLİ KADEMELERDE HİZMET ETMİŞTİR. DAHA ÖNCE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLLLİĞİ DE YAPTI, BİR ÇOK SİVİL TOPLUM KURULUŞU İÇİNDE DE ONU HEP HİZMET İNSANI OLARAK TANIDIK. ARDAHANIM İÇİN ÇOK HAYIRLI OLSUN İNŞAALLAH. ÖZCAN KANMAZFoto Galeri
Video Galeri