AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Gümüşhane İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#
Atatürk Kültür Merkezi'ndeki toplantıya, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, AK Parti Erzincan Milletvekili ve Gümüşhane Koordinatörü Sebahattin Karakelle, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, ilçe belediye ve parti başkanları, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile partililer katıldı.
 
Toplahtıda konuşan milletvekili Aydın, seçim dönemlerinde söz verdikleri yatırımların Gümüşhane’ye tek tek geldiğini ifade ederek, "AK Parti hükümetleri ile Gümüşhane hatırlanmış ve 11 yıldır Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerinden alması gerekli olan ama alamayan yatırımları artık kesintisiz alıyor. Gümüşhane duble yollarından, hastanelerine, gençlik spor hizmetlerinden tünellere, yurtlar ve üniversitelere kadar her türlü yatırımı almıştır" dedi.
 
İstediklerinin bir bir hayata geçtiğini anlatan Aydın, "Türkiye’de illere bir proje ilan edildiğinde Gümüşhaneliler olarak bunlar inşallah bize de gelir diyorduk. Öyle bir psikoloji benimsetmişlerdi bizde. Ama artık öyle değil. Gümüşhane 22, 23 ve 24. dönemlerde tüm hizmetleri alıyor. Artık Gümüşhane devletten ve hükümetlerden alacağı hizmetleri diğer illerden önce alıyor" diye konuştu. Aydın, 2014 yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu de ifade ederek, Gümüşhane’de bu seçimden zaferle çıkacaklarını ifade etti.
 
Milletvekili Üstün ise AK Parti’yi milletin kurduğunu kaydederek, "Bu partinin maddi manevi her köşesinde millet vardır. Bu kadar büyük güçte devam etmesinin en büyük sebebi milletten aldığının kıymetini bilmesidir. AK Parti’nin gücü millettir" dedi.
 
AK Parti'nin akıl almaz yatırımlara imza attığını söyleyen Üstün, "Her seçimde millet AK Parti’yi daha çok sevdi. Gezi parkı olaylarının nedeni de budur. CHP baktıki AK Parti’nin millet yoluyla gitme ihtimali yok. Uluslararası işbirlikçileri ile Başbakanımızı diktatör havasına sokmaya çalıştı. Ama milletimizin feraseti buna engel oldu. Önümüzdeki seçimlerde birlik ve beraberliğimizi sağlamamız lazım. Güçlü olmanın tek yolu birlik ve beraberliktir" ifadelerini kullandı.
 
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri