Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye    Arşiv
Ali İhsan Ülker, CHP Balçova'dan Aday Adayılığını açıkladı
Balçova Belediye eski Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Ülker, dokuz yıl önce bıraktığı yerden devam edebilmek için yeniden aday olduğunu açıkladı.
Haberi Yazdır Email Gönder
28 Ekim 2013 Pazartesi 13:06:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 
Balçova Belediye eski Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Ülker, dokuz yıl önce bıraktığı yerden devam edebilmek için yeniden aday olduğunu açıkladı.
 
1999 Yerel Seçimlerinde Balçova Belediye Başkanı seçilen ve beş yıl boyunca Balçova’ya önemli hizmetler vermiş olan Ali İhsan Ülker, o zamandan bugüne kadar gördüğü halk desteğini en büyük avantajı olarak gördüğünü belirtti. 1960 yılından beri Balçovalılar’ın kendisini yakından tanıdığını bildiren Ülker, gözlükçülük yaptığı seksenli yıllardan beridir kurduğu insan ilişkileri sayesinde Balçova halkı tarafından tak dir gören bir kişilik olduğunu söyledi.
 
Çoğu başkan adayının aksine Ali İhsan Ülker, görev yaptığı beş yılın sonrasında mensubu bulunduğu siyasi parti CHP, 2004 yılı yerel seçimlerinde Mehmet Ali Çalkaya’yı aday göstermiş ve Ülker de seçim çalışmalarında Çalkaya'yı Balçovalı ile buluşturup, kazanması için yoğun çaba harcamıştı.
 
YARIM KALAN HİZMETLERİMİ TAMAMLAMAK İSTİYORUM
 
Balçova Eski Belediye Başkanı ve CHP Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Ülker, aday gösterilmesi durumunda bilgi ve deneyimini, Balçova'nın 2020'ye hazırlanması için kullanacağı sözünü verdi.
 
Ülker, aday adayı olma gerekçesini ve vaatlerini şöyle sıraladı: "Görev yaptığım beş yıllık sürede Balçovalı’nın özlemi olan belediye binamızı, alt yapı yatırımlarımızı, Ata caddesi kentsel dönüşümünü, spor tesislerimizi, piknik alanımızı bitirdik. Fakat projelendirmiş olduğumuz ikinci beş yıllık planımızın eserleri olan; kültür merkezini, kent içi otoparklarını, kent dışı çok amaçlı sanayi sitesini, eğlence dinlenme merkezini, geriatri merkezlerini ve buna benzer onlarca yatırımı hayata geçirmek istediğim için tekrar buradayım. Sadece bu kadar da değil. Bunun yanı sıra biz bıraktıktan sonra iptal edilen ve Balçovalı’ya hediye ettiğimiz; Uluslararası Agamemnon Festivali, Uluslararası Bilardo Şampiyonası, jeotermal ısıtmanın Balçova'nın tamamına verilmesi, simgemiz olan Teleferiğin herkes tarafından kullanılması, İnciraltından çocuklarımızın da denize girmesi için, Balçova’nın değerleri tekrar Balçovalı’nın olsun diye, yeniden adayım.
 
Benden önce ve benden sonra gelen hiç bir başkanımı eleştiremem. Çünkü görev verilen her başkan bilgi, birikim ve becerileri oranında hizmet verebilirler. Görevi devrettikten sonra da hizmetleriyle anılırlar. Ben de hemşerilerimin ısrarıyla; adaylığım onaylandığında, anıldığım güzel eserlerin devamı ve yenileri için Balçova’nın 2020 yılına hazırlanması için ‘Balçova için, hizmet için, yine, yeniden' adayım. Beklemeye alındığım 10 yıllık sürede memleketim için hemşerilerim için Balçovam için çalıştım ve yine çalışmaya hazırım.”
 
    Ad Soyad
    E-Posta
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...Rıza SAKA
Zalim ve iki yüzlü Batı
Fatma Nur MÜCEVHER
Ne Oldu Şimdi ?
Aydoğan AHIAKIN
Dershane Tartışmaları ve ve İptal Kararı
Abdurrahman DİLİPAK
100 yılda bir müceddid
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Birlik ve dirlik zamanı.Bir olmamak, yok olmaktır.
Halil ÖZTÜRK
Devlet Ana Kuma Kabul Etmez !
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
NAMAZ VAKİTLERİ
Arşiv
Ara

Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.