Allahım Bu Zalimlere Ölüm Emrini İndir

Allahım Nisa 78 deki hükmünü bunlara gerçekleştir.'Nerede olursanız olun ölüm size ulaşır; sarp ve sağlam kalelerde olsanız bile!

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Suriye'de Esed ölürse savaş anlamsızlaşır ve biter, Rusya'da Putin ölürse ülke ciddi kaosa girer Suriye'deki etkisi ve hayalleri son bulur, Ruhani Ölürse İran'da hiç bir şey olmaz ama artık imha ve ayrıştırıcı şii politikası kendini sorgular.

Esed diyor'ki ben gidersem ülkem emperyalistlerin elinde kalır ülkem harap olur. Oysaki ülkesi olabileceğinin en kötüsünü yaşıyor.

Putin diyor ki ülkemin emperyal bir güç olabilmesi için suriyedeki etkim ve varlığım herşeyden önemli. Oysaki ülkesini bile ayakta tutacak güce sahip değil.

Ruhani suriye düşerse yada orada iktidarı ele geçirecek bir yapı ABD,İsrail güdümünde olursa İranın güvenliği olmaz diyor, oysaki varlığını ve devrimini ayakta tutmanın en önemli nedeni israil düşmanlığı, bedelini de israil değil müslümanlar ödüyor.

Milyonlarca muhacir, yüzbinlerce ölü, milyonlarca yetim ve dullar için, Allah bu üç zalime ölüm emrini indirsin. Herşeyi Esed ve Şia nın mezhep savaşına çevirenleri Allah helak etsin. Milyonlarca Suriyelinin sığınma evi olan, yada göç güzergahı olan ülkemize de güç, kuvvet,merhamet,basiret versin.

Allahım bir sabah uyandığımızda Esed ölmüş olsun. Cenazesini de yüreği ve vicdanı el veriyorsa İranın dini lideri Ali Hamaney kıldırsın. Nasrallah ve Ruhanide tabutunu taşısınlar. Mezarının başında" Allahım bize de ölüm geldiğinde ahirette onu gönderdiğin yere bizi de gönder" diye dua etsinler,tabi samimi iseler.

Allahım Nisa 78 deki hükmünü bunlara gerçekleştir."Nerede olursanız olun ölüm size ulaşır; sarp ve sağlam kalelerde olsanız bile!....."

Halil Öztürk / Cafesiyaset
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri