Antalya'ya 61 hekim kadrosu açıldı

Sağlık Bakanlığı hekim ihtiyacı olan Antalya ve ilçelerindeki hastaneler için çeşitli branşlarda 61 uzman ve pratisyen hekim kadrosu açtı.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş yaptığı yazılı açıklamada Antalya il ve ilçe hastanelerine 2013 yılı 52. dönem ve Eylül  dönemi atamalarında çeşitli branşlarda toplam 61 uzman hekim ve pratisyen hekim kadrosu açıldığını bildirdi.
 
Açılan kadrolardan 45'inin ilçelere 16'sının ise il merkezindeki hastanelere verileceğinin ifade edildiği açıklamada şöyle dendi:
 
"Sağlıkta Dönüşüm Programı çerçevesinde insanımızın hak ettiği, çağdaş normlara uygun sağlık hizmetini sunmak amacıyla, Sağlık Bakanlığı tarafından hekim ihtiyacı olan Antalya il ve ilçe hastanelerimize çeşitli branşlarda toplam 61 hekim  kadrosu açılmıştır. Kadroların 16’sı il merkezindeki hastanelerimize açılırken, 45’i ise ilçe devlet hastanelerimize açılmıştır."HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri