Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye    Arşiv
Bahçeli'nin montajlı görüntüsü çıktı
Başbakan Erdoğan, oğluyla aralarında geçtiği iddia edilen telefon konuşmasının montaj olduğunu öne sürdü. Erdoğan benzer bir montajı Kılıçdaroğlu ve Bahçeli hakkında yaptırıp kamuoyuna sunacaklarını iddia etti.
Haberi Yazdır Email Gönder
25 Şubat 2014 Salı 16:41:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında kendisi ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen ve gündeme bomba gibi düşen ses kayıtlarının montaj veya dublaj olduğunu iddia ederek yakın zamanda kendilerinin de benzer bir montaj yaparak kamuoyuna sunacaklarını açıkladı.

Erdoğan "Şurada, bir hafta, on gün içerisinde onların karşıtlarını, aynı şekilde biz de bu teknolojiden hareketle sizlere izleteceğiz. Kılıçdaroğlu Meclis'te izletiyor ya aynısını. Teknolojinin nereye geldiğini görmeniz bakımından bunlar çok önemli. Senaryo yazmak çok zor değil, bunlar yapılır" dedi.

"Cevabını veremeyeceğim hiçbir iddia yok. Ne ben ne AK Parti teşkilatı, bu gündem değiştirme tuzağına düşmüyecek, bunların gündemine teslim olmayacağız" ifadelerini kullanan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin ses kayıtlarından montajlar yaptırarak kamuoyuna sunacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan Başbakan bu ifadeleri kullanırken şimdiden internete Devlet Bahçeli ile ilgili montajlanmış bir görüntü servis edildi. Bahçeli bu görüntüde PKK elebaşı Öcalan'a önderimiz diyor ve methiyeler düzerken görülüyor. Erdoğan'ın yaptıracağı montajlı görüntülerin buna benzer olup olmayacağı ise merak ediliyor.

İşte Bahçeli'yle ilgili üretilen o görüntü:


Kaynak: ROTAHABER

    Ad Soyad
    E-Posta
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...Rıza SAKA
Zalim ve iki yüzlü Batı
Fatma Nur MÜCEVHER
Ne Oldu Şimdi ?
Aydoğan AHIAKIN
Sürecin Derinliği ve Yeni Dönem
Abdurrahman DİLİPAK
Fırtına öncesi sessizlik
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Birlik ve dirlik zamanı.Bir olmamak, yok olmaktır.
Halil ÖZTÜRK
Devlet Ana Kuma Kabul Etmez !
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
NAMAZ VAKİTLERİ
Arşiv
Ara

Gündem   |   Türkiye   |   Partiler   |   Kulis   |   Ekonomi   |   Dünya   |   Sağlık   |   Spor Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.