Beykoz'da gizli zirve

Bülent Ecevit'in sağ kolu Hüsamettin Özkan'ın Beykoz Konakları'ndaki evinde medya, siyaset ve iş dünyasının iştirak ettiği gizli ve çok önemli bir toplantı icra edildi. Toplantıya katılan isimler arasında Mustafa Koç, Aydın Doğan ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yer alıyor..

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
# asdfafds
Gezi olaylarının başladığı günden bu yana ilginç görüşme ve zirvelerin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de Merhum Bülent Ecevit'in sağ kolu olan eski Başbakan yardımcılarından Hüsamettin Özkan'ın evinde yapılan bir toplantı dikkatleri çekti. Özkan'ın Beykoz Konakları'nda gizlice gerçekleştirilen toplantıya Mustafa Koç, Aydın Doğan ve Mustafa Sarıgül gibi medya, siyaset ve iş dünyasının üç önemli ismi katıldı.
 
Hüsamettin Özkan'ın evinde buluşan bu üçlünün bir araya gelerek son siyasi gelişmeleri değerlendirdikleri ifade ediliyor. Gezi Parkı ayaklanmalarının ilk gününden beridir Başbakan'ın faiz lobisi olarak tanımladığı çeşitli iş çevrelerinin ayaklanmaları planlama ve finanse etme noktasında etkin rol aldıkları bilinirken gerçekleşen bu toplantı da büyük dikkat çekti. Söylentilere göre iş ve siyaset adamları son zamanlarda bu tür buluşmaları sık sık gerçekleştiriyor.  Bu seferki buluşma noktası ise Hüsamettin Özkan'ın evi oldu. 
 
YENİ PLANLAR 
 
Kurt siyasetçi Hüsamettin Özkan'ın o gün evinde toplanan isimlerden üçünün Aydın Doğan, Mustafa Koç ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül olduğu biliniyor. Bunlar dışında da önemli isimlerin toplantılara iştirak ettiği ifade ediliyor.  
Beykoz Konakları'nda gerçekleşen bu zirvenin saatlerce sürdüğü ve bir araya gelen isimlerin yeni bir oluşum içinde oldukları yahut yeni süreçte yol haritası belirlemek üzere bir araya gelmiş olabileceği dillendiriliyor.  
 
SARIGÜL FAKTÖRÜ? 
 
Toplantının en ilginç misafirinin ise Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül olduğu ifade ediliyor. Zira Sarıgül ismi, yeni dönemde özellikle sol kesimde alternatif bir isim olarak görülüyor. Sarıgül'ün CHP tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği kulislerde konuşulurken gerçekleşen bu toplantıda Sarıgül'e medya, finansal ve siyasi destek çıkmış olabileceği ihtimali de konuşuluyor. En azından zirvede önemli konulardan birinin de Sarıgül'ün durumu olduğunun aşikar olduğu söyleniyor.
 
 HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

kemal

burdan sarıgüle tavsiyelerim var bak kardeş hüsamettin özkan denen adam mesut yılmaz ismail cem kemal dervişle bir olupr eceviti yaşarken öldüren adamdır aydın doğan mustafa koç un üvey amcasıdır o nunda ne zaman neyapacağı belli olmaz bir gün seni kilatcak karşılarsa şaşırma koç gurubu onlar da yukardaki babalarının izinden çıkamaz yarın iki kuruş menfaate seni satarlar yani diyeceğim paşam akıllı ol onların yanında tasmalı yaşamaktansa git belediyende çöpcü ol ondan iyi bilmem anlatabildimmi sana umarım bunu okursun paşam

Devletin malını höpürdetme planı

Üzgünüm; artık pijama ile karşılama, şirkette sakallı istemem gibi halka ters olan koç ve aydın usullerini tepeceğim ve oyumu tayyibe vererek şırınga ile gözünüzden kan alacağım.

mücait

vah dürüst sarı gülüm vah bunların desteğiyle başkan veya parti başkanı olupda dürüstmü olacaksın bunlar seni finans edecekde boşunamı destekleyecekler bunların kimseye bedava veya boşuna kirpit çöpünü vermezler bunlarla eraber olupda neleri ve nereleri halledeceksiniz neyin ve nelerin pazarlığını yapıyorsunuz bu halkın oyunu alıpda bunlarla ne sofralar kurmayı planlıyorsun yazık sana ve sana bel bağlayıp oy vereceklere yazık bu ülkeye

küçük düşünen

küçük beyinli adamlar. Allah ile bağlantı kurun. Sadece o izin verebilir. Yanlış yapmayın o küçücük beyinlerinizle, elinize yüzünüze bulaştırmayın sonra kaybolur erir gidersiniz. Ona göre.Foto Galeri
Video Galeri