Bir anne olarak, Demet Şener'den rica ediyorum..

Kutluay bundan önce de eski eşi için şunları söylemişti “Hayatta tek işi bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyetlere yazıklar olsun!"

Tarih:

  • Google
  • Pinterest
Demet Şener, ''İbrahim Kutluay’ın 32 bin 500 TL’lik nafakayı ödemediğini açıkladı ve Haciz kararı aldırdı!'' yönündeki haberlere İbrahim Kutluay bu sabah ilk kez canlı yayında bağlandı konuştu;
Özetle “Boşanma için Demet’e 3 milyon nakit ödedim. Kimsenin mağduru oynamaya hakkı yok. Boşanma aşamasında hem Demet’e hem çocuklarıma günü gününe iştirak ve tedbir nafakalarını ödedim. Biz ne yaşarsak yaşayalım çocukları karıştırmayalım. Basın toplantısı düzenleyeceğim” dedi..
 
Kutluay bundan önce de eski eşi için şunları söylemişti “Hayatta tek işi bitmiş boşanma davası üzerinden meşhur kalmaya devam etmeye çalışmak olan ve bu sebeple ödenmiş nafakaları bile ödenmemiş göstermeye çalışan zihniyetlere yazıklar olsun!"
 
Ben bu adamın daha önce özeline dair konuştuğunu hiç duymadım..
 
Şahsen tanımam bi'kaç davet düğünde görmüşümdür bi de Posta Gazetesi'nde çalışırken kendisiyle telefonda ''askerlik'' mevzusu üzerine konuşmuştum..Çok efendi bir tarzı ve üslubu var aklımda kalan..
*
Son 13 yılını Yalova İzmir İstanbul arasında geçiren biri olarak biliyorum ki İbrahim Kutluay'ın ailesi Yalova'da varlıklı bir aile. Hafızam beni yanıltmıyor ise; Ünlü basketbolcunun ailesinde Yalova eski Baro başkanından, STK ve belediye başkanlarına varıncaya kadar önemli görevlerde yer almış aile fertleri var.. Çevrelerinde iyi bilinen geniş bir ailedir yani..
 
Sonuçta kendisinin de başarılı bir geçmişi ve kariyeri var..
 
Ya ANNE olan Demet Şener.. 
O da bir kadın ve anne..
Onun da mesleki kariyeri bir yana çocukları için uykusuz kaldığı geceler var biliyorum..
 
İbrahim Kutluay'ın manken Demet Şener ile yaşadığı evlilikte gelinen noktada haberleri üzülerek izliyorum..
 
Aileleri geç, en çok da çocuklar zarar görüyor; görüyor olsa gerek basına yansıyan bu haberlerde, tahmin edebiliyorum..
 
Yazık, çok yazık..!
Hakikaten yazık..!
 
Bu kadar şan şöhret para pul yetmiyor zahar ki !..
 
Kin öfke hırs ihtiras öc alma!.. Ön planda sanki!..
 
Sonuçta yetişkinler bi şekilde hayatlarına devam ediyor da; ya o çocuklar..!
 
Sabah baba Kutluay'ın konuşmasını dinledim kötü oldum. Diyor ki; ''Biz ne yaşarsak yaşayalım çocukları bulaştırmayalım'' minvalindeki sözlerinden belli ki çocukları için üzülen bir baba var..
Çünkü biz İbrahim Kutluay'ı özel hayatına dair konuşurken yorum yaparken hiç görmedik.. ne yaşadıysa yaşadı ama hiç konuşmadı..Bugün artık konuşmaya başladı ise gelinen noktada sabır taşmış belli ki..
Çocukları için konuşmak zorunda kaldığını belirten sözleri her şeyi anlatıyordu aslında..
 
 
Bugün internet tablet denen şey ellerinde her çocuğun elinde..
 
İstedikleri bilgiye tek bir tıkla ulaşabiliyorlar, anne babalarının yaşadıkları polemiği evin dışında her yerde hissediyorlar.. Hele ki okulda..
 
Çocukların evde yaşadığı tanık olduğu diyaloglar okulda sınıfta da konuşulmaya devam ediyor.
 
Biz ne kadar da çocuklarımıza ''aile içi meseleleri sınıfta arkadaşınla konuşma'' desek bile onlar kendi aralarında sohbetlerde her şeyi konuşabiliyorlar hem de tüm çıplaklığı ile ''Çocuktan al haberi'' diye bir söz bunun içindir..
 
Ve en acımasızı çocuklar evde aile arasında konuşulan dedikodulardan, siyasi konulardan etkileniyorlar bunu da sınıfta dillendiriyorlar iki çocuk annesi olarak biliyorum bu yüzden mümkün olduğunca hassas olmaya çalışmalıyız..
 
Bir anlamda çocuklarımız da kendi aralarında dertleşebiliyorlar..
 
Hele ki bu ünlü bir ailenin çocukları ise daha derin hissediliyordur diye düşünüyorum..
 
Yani özetle olan yine çocuklara oluyor, kimseye değil..
 
Demet Şener'e bir anne olarak rica ediyorum artık ''Basın önünde'' konuşmayın. Ne yaşıyorsanız kendi aranızda fısıldayarak yaşayın. Bu çocuklar hepimizin..

 

FİLİZ AKGÜN / CAFESİYASET 

flzadm@hotmail.com

  
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri