'Cumhur İttifakı milletin huzuru için yola çıkmış ittifaktır'

Başbakan Binali Yıldırım, "Cumhur İttifakı, 15 Temmuz'da alçaklara dersini veren, ay yıldızlı bayrakları indirtmeyen, ezanları dindirtmeyen aziz Türk milletinin ittifakıdır" dedi

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

sında yer alanları dinliyorsunuz değil mi. Bu ülkenin, bu milletin yararına bir şey çıktı mı ağızlarından? Bunların derdi ülkeyi daha ileri götürmek değil. Öyle bir projeleri olsaydı şimdiye kadar çoktan açıklarlardı.

"Bizim millet bu abidik gubidik işleri sevmez"

Kendi partisinin başına seçmedikleri adayı şimdi Türkiye’nin başına seçtirmeye çalışıyorlar. Çok değerliyse kendiniz neden seçmediniz. Önce siz seçseydiniz, başa getirseydiniz. Bizim millet bu abidik gubidik işleri sevmez.

"Kastamonu’ya 16 yılda 14 milyar lira yatırım yaptık"

Biz söz verirsek yaparız. Bizde boş söz olmaz. İşte Kastamonu 16 yılda nereden nereye geldi. Kastamonu’ya 16 yılda 14 milyar lira yatırım yaptık. Kastamonu daha fazlasına layık. 2012 yılında Kastamonu sadece 20 milyon dolar ihracat yapıyordu. Geçen sene 126 milyon dolar ihracat yaptı.

Kastamonu’ya bugüne kadar 900 derslik yaptık. Kastamonu’ya en güzel kültür evini yapacağız. Kastamonu’da 2003 yılında kardeşim sadece 47 kilometre bölünmüş yol vardı. Bunun üzerine 282 kilometre bölünmüş yol ilave ettik. Şu anda 8 tane yol projemiz devam ediyor. Toplam uzunluğu 297 kilometre.
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri