ERDOĞAN ESKİŞEHİR MİTİNGİNDE / CANLI YAYIN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlenen mitingde konuşuyor.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlenen mitingde konuşuyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

- Teröristlere karşı tavizsiz bir mücadele sürdürüyoruz. 

- Bizim diğer adaylardan, diğer partilerden farkımız biz yaptıklarımızı anlatıyoruz. Yaptıklarımız en büyük referansımızdır. Projelere devam ediyoruz, yenilerini duyuruyoruz. Peki ötekiler ne anlatıyor? Ötekiler bol bol geyik muhabbeti yapıyor.

- Son 16 yılda Eskişehir'e 21 katrilyon liralık yatırım yaptık. Eğitimde 2734 adet yeni derslik inşa ettik. 3495 kapasiteli yükseköğrenim yurt binaları kazandırdık. Birkaç yıla kadar 4500 kişilik 4 adet yurt binası daha kazandırıyoruz. Eskişehir'e 3. devlet üniversitesini de kazandırıyoruz. Eskişehir Teknik Üniversitesini de kurduk ve faaliyete geçirdik. 33 bin seyirci kapasiteli stadyum yaptık. Yaparsa AK Parti yapar.

-TOKİ kanalıyla 9827 konut projesini hayata geçirdik. Eskişehir’de 20022ye kadar 90 kilometre bölünmüş yol yapılmıştı. Biz buna 16 senede 200 kilometre daha ilave ettik.

-Eskişehirli çiftçilere son 16 yılda toplam 1 buçuk katrilyon tutarında tarımsal destek verdik. Eskişehir’de 1 teknokent ve 16 Ar-Ge merkezi kurduk.

Ayrıntılar geliyor...


CANLI YAYIN


 
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri