Erdoğan: Kurla, manipülasyonlarla bizi vuramazsınız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Çıkmış birileri yok kurmuş, şuymuş, buymuş... Geçin o işleri. Kurla, bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız" dedi.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Isparta mitinginde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Bereketiyle sofralarımızı şenlendiren, rahmetiyle gönüllerimize huzur katan Ramazan-ı Şerif’inizi tebrik ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin.

Bugüne kadar asla çalışmaktan yorulmadık, unutmayın aşk ile koşan yorulmaz.

"Şu an itibarıyla teröristlerden 4480’ini etkisiz hale getirdik"

Afrin’de en son olarak geldiğimiz nokta… Şu an itibarıyla teröristlerden 4480’ini etkisiz hale getirdik. Evvel Allah… Güvenlik güçlerimiz Mehmedimizin kanını yerde bırakmadı. Kuzey Irak’ta PKK’lı 419 teröristi etkisiz hale getirdik. Yurtiçinde 405 teröristi etkisiz hale getirdik.  Nerede terörist varsa Mehmetçiğimiz orada, güvenlik korucularımız orada. Çünkü bu ülkenin refahı, bu ülkenin huzuru, bu ülkenin güvenliğini hiç kimse bozamaz. Çıraklarla bu iş olmaz, bu iş yürek işi. Bunlar ne diyorlardı, "Afrin'de ne işiniz vardı" diyorlardı.

Diyor ki, 'Erdoğan 3. Köprüyü yapmış. Ben de gelirim 4. yaparım' diyor. Ne haddine. Bir yandan onu yaptırmam diyorsun, bunu yaptırırım diyorsun.

"Bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız"

Şu anda büyümede 7,4 ile dünyada bir numarayız. Birileri ‘kur’ diyor, geçin o işleri. Kurla murla bizi vuramazsınız. Bu manipülasyonlarla bizi vuramazsınız.

"Bunlar ne derse desin biz yatırımlarımıza devam edeceğiz"

Biri Kanal İstanbul'u durduracağız, biri yatırımları durduracağız diyor. Ekonomi bizim işimiz. Bunca yatırımları kaynakları çeşitlendirerek biz yaptık. 25 havalimanına 29 tane daha ilave ettik. Hala bunlar ne derse desin biz yatırımlarımıza devam edeceğiz.

"Yıkmayı, durdurmayı siyaset yapmak zannediyorlar"

Şehir hastanesiyle dünyaya nizam verdik. Gel örnek gör. Biz buyuz. Biz yapacağımızı vadederiz. Onun için halkımız bize güveniyor.

Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmazmış. Bunlar yıkmayı, durdurmayı siyaset yapmak zannediyorlar.

"Denizin altından Anadolu'yu Avrupa'ya Marmaray'la bağladık"

Fatih İstanbul'u fethederken kadırgaları karadan Haliç'e indirdi. Biz de dedik ki torunları olarak bir şey yapmamız lazım. Denizin altından Anadolu'yu Avrupa Yakası'na Marmaray'la bağladık. Yahu adamlar buna karşı çıktı.

"Türkiye'nin yatırımlarıyla iftihar etmek yerine önemsiz göstermeye çalışıyorlar"

Telefonda kulağına fısıldanan her şeyi doğru zanneden birine dış politika teslim edilir mi?

Muhalefet cephesinde bambaşka yeller esiyor. Türkiye'nin yatırımlarıyla iftihar etmek yerine önemsiz göstermeye çalışıyor. Yapılanları yıkmaktan, engellemekten bahsediyorlar. Millete ufuk çizmek yerine, projeleri durdurmaktan bahsediyorlar. 

Kafayı Türkiye'nin prestij projelerine takan bir muhalefete bu ülke emanet edilir mi? Seçim vaadi olarak, yenilerini yapmak yerine durdurmaktan, yıkmaktan, atmaktan bahseden bir muhalefete Türkiye'nin direksiyonu teslim edilir mi?

"Bizim siyasetimiz proje, yatırım, eser siyasetidir"

AK Parti’nin siyaset anlayışı bellidir. Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir, bizim siyasetimiz proje, yatırım, eser siyasetidir. Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. 16 yıldır da bunu yapıyoruz. Biz yıkmaktan değil, ülkemize yeni eserler kazandırmaktan bahsediyoruz. Yaparsa yine AK Parti yapar. Bizim de en büyük referans kaynağımız Isparta’da olduğu gibi milletimize yaptığımız eserlerdir.

"Isparta’ya yaptığımız yatırımların toplamı 11 katrilyon"

Hamdolsun son 16 yılda diğer şehirlerimizle beraber Isparta’mıza çok önemli eserler kazandırdık. Isparta’ya yaptığımız yatırımların toplamı 11 katrilyon. Birileri laf laf üretiyor, biz iş yapıyoruz. Farkımız bu…
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri