Erdoğan Tokat'ta halka seslendi!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'ta düzenlenen mitingde halka sesleniyor.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
# asdfafds

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'ta halka seslendi. 

 

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

24 Haziran’da cumhur ittifakına çok güçlü bir şekilde destek olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi daim eylesin.

Önümüzde yeni bir imtihan var. 31 Mart’ta yine sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Suriye’deki Irak’taki ekonomideki oyunu bozmak için sizlerin oyunu istiyoruz. 31 Mart’ta Tokat’tan iradesine partisine sahip çıkmasını bekliyoruz.

Bugün ilçeler hariç 17’inci ildeyim ve devam ediyoruz. 31 Mart inşallah şimdiden büyük ve güçlü Türkiye’nin habercisi olsun.

Tokat yıllarca ihmal edilmenin aşçısını yaşamış bir şehrimizdir. Ankara yıllarca Tokat’ın dertlerine adeta sağır kesildi. Ta ki AK Parti iktidarına kadar. Biz öncelikle bu anlayışa son vererek başladık. 81 vilayetimizin her birine aynı kalitede hizmet götürmenin mücadelesini verdik.

İstanbul ve Ankara’daki hayat standardına Sivas’taki Tokat’taki vatandaşımız da sahip olsun istedik. Benim Tokatlı kardeşim ameliyat için iş bulmak için gurbete gitmek mecburiyetinde olmasın dedik.

Tokat’ta yılların ihmalini giderdik, hem de Tokat’ı tarihin en büyük yatırımlarıyla tanıştırdık. Son 17 yılda Tokat’a 13 katrilyon lira tutarında yatırım yaptık.

Tokat’a 15 bin seyircili bir stadyum inşa edeceğiz. Tokat’a millet bahçeleri kazandırıyoruz.

500 yataklı devlet hastanesi dahil Tokat’a sağlıkta 14 hastaneden oluşan 23 adet tesis kazandırdık.
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri