Ferit Keleş'in Ak Parti adaylığı resmileşti

İşadamı Ferit Keleş Erzurum'da Ak Parti'den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Ak Parti'den Erzurum milletvekili aday adayı olan SKM’da başvuruda bulunan Keleş, burada yaptığı konuşmada, “Yeni Türkiye’nin şekilleneceği 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Erzurum Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu sizlerle paylaşmak için huzurlarınızda bulunuyorum.” dedi.

Keleş, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Ben Erzurum'a hizmeti bir borç biliyorum, bir evladın vazifesi gibi kutsal bir görev olarak algılıyorum. Yeni Türkiye 7 Haziranda gerçekleştirilecek seçimlerle şekillenecek. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken, şehrimizin heyecanını, enerjisini meclise taşıyacak, halkımızın beklentilerine tercüman olacak, güçlü bir temsile ihtiyacı var. Her türlü sorunun çözüm merkezi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinde Erzurum’un güçlü olması, sesinin gür çıkmasına ihtiyaç var. Diğer yandan, AK Parti’nin vizyonunu bilen ve sahiplenen ancak toplumun tüm kesimlerine hitap edebilecek, onları anlayacak, onların taleplerini, rızasını gözetecek, toplumun her kesimiyle yakın ve samimiyete dayalı bir diyalogu gerçekleştirebilecek bir anlayışı öne çıkarmalıyız. Gençliğimizin bize verdiği dinamizmimizle, her kesimle olan sıcak ve samimi ilişkilerimizle bu işi başaracağımıza bu zorlu görevin altından kalkabileceğimize inanıyoruz.

Türkiye’nin ve Erzurum’un sorunları üstesinden gelinemeyecek, çözülemeyecek sorunlar değil. Yeter ki, birlik olmayı başaralım. Hemen her kesimin isteklerini, sorunlarını ön yargılarımızdan sıyrılarak, empati kurarak dinleyelim. Bizler bunun için yola çıktık. Ak Parti’nin Türkiye’nin kaderini değiştirdiği siyasi çizgi içerisinde 10 yılı aşkın süredir edinmiş olduğumuz, bilgi, görgü ve deneyimi, eğitimci kimliğimizden kaynaklanan şefkat sıcaklıkla birleştirerek Erzurum’a hizmet etmeye talip oluyorum.
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri