Hadise sonunda anladı!

Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Hadise, güzelliği kadar sahne performansı ile de yıllardır gündemdedir. Ancak bu kez ailesi ile yaşadığı sorunlarla haftalardır gündemden düşmüyor.

Tarih:

  • Google
  • Pinterest
Sivaslı bir aile Belçika’ya göç eder ve Hadise de o ailenin 4 evladından biri olarak Belçika’da dünyaya gelir.
hadise belçika ilk sahne çocukken ile ilgili görsel sonucu2003 yılında bizdeki “O Ses Türkiye” yarışmasına benzer yarışmayla Belçika’da büyük dikkat çeken Hadise kariyerindeki tırmanışa hızlı adımlarla çıkmaya başlar.
 
Artık ana vatanı Türkiye’ye dönmeye hazırdır ve ülkemizde artık Hadise bir stardır. Sanatçı kariyerinde zirveye oynarken artık büyük paralar da kazanıyordur doğal olarak.
 
Hadise diğer sanatçılardan farklı olarak ailesini işlerinin her alanına sokmayı tercih etti. Menajerlik, klip danışmanı, giyimi, medya hatta mali işleriyle bile kardeşleri ilgilenir olmuştu.
Yıllardır ona yakın olan dostları ve eski basın danışmanları (Benim dostlarım olur) onu bu konuda uyardılar. Çünkü bu son yaşanan olaylar aslında bir ilk değildi. Özellikle mali konularda Hadise’nin kardeşleri büyük zararlar getirmeye başlamıştı. Bodrum’daki mekan gibi. Parasını, borcunu isteyenlere ağır hakaretler ediliyor, ödememek için her şeyi yapıyorlardı. Hadise’den ya bu konular saklanıyor ya da yanlış bilgiler veriliyordu.
 
Ama basın danışmanları ve bazı dostları Hadise’yi çok sevmelerine rağmen uyarılarını dikkate almadığı için onu bir bir bıraktılar. Hadise kabullenmese de kardeşleri tarafından kariyerinde büyük yara almaya başlamıştı. Davalar, icralar çoğalmıştı.
En sonunda korkulan oldu maalesef bu kavgalara şahit olan ve ihmal edilen anne Gülnihal Açıkgöz intihara teşebbüs etti. Gülnihal hanım intihar mektubunda “Bıktım sizin şu para işlerinizden, beni unuttunuz, hayatınızdan çıkardınız” diye yazmıştı.
Sonunda aile içi sırlar bir bir ortaya çıktı. Hadise, özellikle ablası Hülya ile büyük bir kavgaya tutuştu. Aslında yıllardır uyarılmasına rağmen Hülya’nın yörüngesinden çıkamadı Hadise.
Ama artık her şey artık değişti. Hadise kardeşleri Hülya, Derya ve Murat’ı kendisinden uzaklaştırmaya karar verdi. Bununla da yetinmedi onlara kendisi üzerinden haksız kazanç elde ettikleri iddiasıyla alacak davası bile açtı.
Hadise belki kariyerinde ve özel hayatında zor günler geçiriyor olabilir ama inanıyorum ki bu süreçten de güçlü çıkacaktır. Tabi ne olursa olsun onlar ailesi. Ne yazık ki işin içine maddiyat girince böyle şeylere tanık olabiliyoruz. Hadise’ye bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
 
Engin AYTAŞ / CAFESİYASETHABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri