Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye    Arşiv
Kadıköy Belediyesi Çocuk Etüt Merkezi başarısı
Kadıköy Belediyesi'nin ilk ve ortaokul öğrencilerini sınavlara hazırlamak için açtığı çocuk etüt merkezlerine devam eden öğrencilerden 47'si Anadolu ve meslek liselerini kazandı.
Haberi Yazdır Email Gönder
27 Ağustos 2013 Salı 16:30:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, dershaneye gitme imkanı bulamayan Kadıköylü çocukların eğitim gördüğü çocuk etüt merkezlerinin 8.sınıf öğrencileri bu yıl SBS sınavından başarıyla çıktı. 
 
SBS yerleştirmelerinde başarılı olarak çeşitli Anadolu ve Meslek liselerine girmeye hak kazanan 47 öğrenci, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ile bir araya geldi.
 
Öztürk, başarılı öğrencileri tek tek kutlayarak, müzik çalar hediye etti. Öztürk, öğrencilerden daha çok kitap okumalarını, spor yapmalarını ve seçtikleri mesleği en iyi şekilde yapmaya çalışmalarını istedi.
 
Kendisinin de çok zor şartlarda okuduğunu belirten Öztürk, günümüz çocuklarının kendi dönemlerine göre daha iyi imkanlara sahip olduğunu kaydetti.
 
Öztürk, belediyenin 4 ayrı merkezde açtığı çocuk etüt merkezlerinde, matematik, ingilizce, fen, sosyal bilgiler, Türkçe derslerinin yanı sıra bilgisayar eğitimlerinin de bulunduğunu anlatan Öztürk, merkezlerde 8. sınıflara özel SBS destekleme çalışmalarının yapıldığını aktardı. 
    Ad Soyad
    E-Posta
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Cafesiyaset hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...Rıza SAKA
Zalim ve iki yüzlü Batı
Fatma Nur MÜCEVHER
Ne Oldu Şimdi ?
Aydoğan AHIAKIN
Sürecin Derinliği ve Yeni Dönem
Hasan EKMEN
Bürokratik Siyaset
Neşat YALÇIN
Birlik ve dirlik zamanı.Bir olmamak, yok olmaktır.
Halil ÖZTÜRK
Devlet Ana Kuma Kabul Etmez !
Deniz TANIK
Allah yolunda mücadele etmek
NAMAZ VAKİTLERİ
Arşiv
Ara

Gündem   |   Türkiye   |   Partiler   |   Kulis   |   Ekonomi   |   Dünya   |   Sağlık   |   Spor Dev10
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.