Kağıthane Belediyesinden Zorunlu Açıklama

İha'dan Kağıthane Belediyesi Hakkında Kasıtlı Haberler Dizisi..

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Yaptığı çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirmek ve kurumsal kimliğinin gerektirdiği iletişim faaliyetlerini en verimli şekilde yürütmek üzere gayret gösteren belediyemiz, bu çerçeveden olmak üzere çeşitli medya kuruluşlarının yanısıra İHA ile de çalışmıştır.

İHA ile sürdürülen çalışma, 2013 yılından başlayıp 2016 yılı sonuna kadar devam etmiştir.

2017 başı itibariyle sözleşmelerinin yenilenmemesi üzerine, İHA kasıtlı haber yapmaya başlamıştır.

Gönderilen tekzipleri dikkate almayan ve aleyhte bir kamuoyu oluşturma tehdidini devam ettirerek, öne sürdüğü koşulları dayatan bu tavrın elle tutulur bir yanı yoktur.

Sınırlarımızda olmayan, sorumluluk dahilimizde bulunmayan konuları bize mal ederek yaptığı yayınlar, gerçek dışı bilgiler içermektedir.

Son yaptığı “haber”de bir kağıt toplayıcısının ambalaj maddeleriyle birlikte çektiği anlık görüntüsünü, ilçenin tamamına mal ederek yayınlamıştır.

Ayrıca ilçemiz hayvanseverlerini aleyhimizde haber yapmak için sürekli taciz etmektedir.

Tüm bunlar aslında hukuki süreç gerektirmektedir.

Gerek ilçe gerek ilçe dışı kamuoyu, bizi tanımakta, yaklaşımlarımızı bilmektedir.

Hangi konuda nasıl davranacağımız konusunda fikir sahibi olan ve güven duyan kamuoyunun zihnini bulandırmaya kasteden bu yaklaşımı çirkin bulduğumuzu ifade eder, bu tavrın kamuoyu vicdanında sonuç alamayacağını bir kere daha vurgulamak isteriz.

Saygılarımızla

Kağıthane Belediye Başkanlığı
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri