Lazer Epilasyon Antalya’da Teknoloji Farkı Buz Lazer

Teknoloji günümüzde hayatı kolaylaştıran, konforlu yaşam sağlayan bir avantajdır. Elbette temel ihtiyaçlar konusunda önceliği olan teknoloji, yaygın kullanım alanı sayesinde konforumuz içinde ön plana çıkmıştır

Tarih:
  • Google
  • Pinterest
#

Teknoloji günümüzde hayatı kolaylaştıran, konforlu yaşam sağlayan bir avantajdır. Elbette temel ihtiyaçlar konusunda önceliği olan teknoloji, yaygın kullanım alanı sayesinde konforumuz içinde ön plana çıkmıştır. Kişisel konfor, kişisel bakım hepimiz için önemlidir, hem sosyal hem özel hayatımızda bakımlı ve güzel görünmek isteriz. Bu anlamda kişisel temizlik, güzel görünmek, her daim pürüzsüz olmak için önemlidir. Çünkü her duruma hazır olmak isteriz! Bu bir davet olabilir, bir kutlama olabilir, aniden gelişen şirket toplantı yemeği olabilir, bu örnekleri çoğaltabiliriz, ancak önemli olan her duruma hazır olup, dilediğimiz gibi giyinebilmektir. Vücutta bulunan istenmeyen tüylerin geçici yöntemlerle alındığını ve tekrar çıktığını düşünün, aniden gelişen katılmak zorunda olduğunuz davet için vaktiniz olmadığını düşünün! Bu fikir gerçekten ürkütücü değil mi? İşte tam bu sırada hayatı kolaylaştıran lazer epilasyon karşımıza çıkıyor. Bu düşünce ile yola çıkılan lazer epilasyon istenmeyen tüylerin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasını sağlar. Ancak üretildiği ilk günden bugüne acılı ve ağrılı bir uygulama olması sebebiyle tercih edilmesinde düşündürücü olup, talepleri etkilemekteydi. Tüm kullanıcıların ortak şikayetinin ele alınarak yeni bir formül geliştirilmesi düşüncesi Buz Lazerin hayatımıza girmesini sağlamıştır. Buz lazer acısız ve ağrısız epilasyon teknolojisidir, bu sebeple ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır. Antalya bölgesinde gördüğü yoğun ilgi karşısında lazer epilasyon Antalya fiyatları özel avantajlarla hizmet vermektedir.

Buz Lazer Nedir?

Buz lazer, epilasyon teknolojisidir, acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok eden bir teknolojidir. Acı ve ağrı hissedilmemesi Buz Lazerin tercih edilmesinde en etkili sebep olsa da kısa sürede tüm vücuda uygulanması, günlük yaşamdan çalmadan epilasyon teknolojisinden faydalanılması Buz lazerin tercih edilmesinde oldukça etkilidir. Çünkü buz lazer yaklaşık 30-35 dakika gibi bir sürede tüm vücut bölgesine uygulanabilir.

Buz Lazer Nasıl ve Kimlere Uygulanır?

Buz lazer, lazer epilasyon mantığında olduğu gibi kıl köklerini hedef alarak tahrip eder ve tekrar kıl oluşmasını engellemeyi amaçlar. Ancak bunu yaparken teknolojinin faydalarıyla konfor sağlar ve masaj rahatlığında epilasyon hizmeti verir. Lazer epilasyon Antalya fiyatları her bütçeye uygun olması için herkes faydalansın diye oldukça uygun olarak hastalara hizmet vermektedir.

Buz lazer erkeklere de kadınlara da güvenle uygulanabilir, 18 yaşını doldurmuş herkes buz lazer ile epilasyon teknolojisinden faydalanabilir. Ancak hamile ve emziren kadınlar lazer epilasyon önerilmez, bu konuda doktorunuzla görüşüp bilgi alabilirsiniz. Bu dönem sonrasında hemen sizde Buz Lazer ile tanışabilir, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Kaç Seans Sürer?

Seans sayısı ile ilgili net bilgi vermek mümkün değildir, genel bir ortalama süre paylaşabiliriz ancak kişiye göre farklılık gösterebilir. Yani kıl yapısı, cilt tipi belirleyici faktördür, ancak genel olarak 6-8 seans yeterli gelmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorsanız hangi mevsimde olursa olsun Buz Lazer ile epilasyon yaptırabilirsiniz. Lazer epilasyon Antalya fiyatları da Buz lazer ile tanışmanız için size indirim sağlıyor, her bütçeye uygun hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri