VAROLMA SAVAŞINDAYIZ

Ülkemiz adeta 2. Kurtuluş savaşı veriyor. Ülkemiz hem dışarıdan hem de içerideki işbirlikçileri ile adeta kuşatılmaya , teslim alınmaya çalışıyor. Orta- doğuda , Asya da , Avrupa , Afrika da velhasıl neredeyse her yer de karşılarındagüçlü bir Türkiye istemiyorlar.

Tarih:

  • Google
  • Pinterest

Eskiden olduğu gibi önlerinde el pençe duran ,her dediklerini kayıtsız yerine getiren , milli kaynaklarına el konulmuş , milli hiçbir sanayii olmayan , İMF kapısında  50 sentte muhtaç bekleyen eski Türkiye’yi istiyorlar.

Güçlü Türkiye ve her yer de mazlumların imdadına yetişen ,milli gelirine göre dünya da en çok yardım sağlayan ülkeler arasında  Türkiye’nin olması , giderek millileşen bir sanayii ve ekonomiye sahip bir ülke olmamız ; sömürü interlandların da asla işlerine gelmiyor.

Hele hele kendi politikalarını üreten , dış siyasette aktif , bir çok oluşumda tuzakları bozan Türkiye, kabusları olmaya devam ediyor.  

   
Türkiye son aylar da tek başına 4 büyük uluslararası krizi çözmüştür. Katar’ı kaşla göz arasında yemek istemeleri ve bizim yerinde çıkışlarımız , manevralarımız çanlarına çomak sokmuştur.


Bizi zora sokmak , etkisiz hale getirmek için adeta çırpınıyorlar . Bize paramızla vermedikleri silahları terör örgütü PYD’ye 3500 tır hibe olarak veriyorlar. Yerli ve milli sanayileşme sürecimiz de ellerinden geleni de arkalarına koymuyorlar. 

Milli silahlarımızı geliştirmek ve üretmek için almak istediğimiz sanayi makinalarının alımını dahi engelliyorlar. Senelerce vermedikleri İHA’ların silahlısını üretebildiğimizi görünce gerekli parçaları yarı fiyatına teklif edecek kadar vampirleşmiş bari buradan bir şeyler kazanalım derdine düşmüşlerdir.

ABD ülkemize karşı bu operasyonların içerisinde iken çıkıp bir de , hiç de utanmadan kızarmadan müttefiklikten bahsedecek kadar pişkinleşmektedir.

 

Suriye ve Irak’ta yapmak istediklerini bir türlü yapamamanın verdiği saldırganlıkla kimle neyi ve nasıl ittifakını yapacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bizi adeta kuşatma altına almaya çalıştıkları bu günler de ; maalesef ana muhalefet lideri , emperyalist ,siyonist güçlerin sözcüsü olmuş ve sayın ERDOĞAN’a hakaret edecek boyutlara varmıştır.

Ülkemiz de CHP siyonizmin taşeronu , sözcüsü haline dönüşmüştür.

Varsa yoksa dertleri günleri sayın ERDOĞAN’ı her ne pahasına olursa olsun devirmektir.

Gün geçmiyor ki Sayın ERDOĞAN’a saldırmasınlar hakaret etmesinler. Bir diktatör türküsü tutturmuş gidiyorlar.  Bütün bunları yaparken  akıl ve fikirden noksan bir şekil de , adeta ellerine yazılıp verilmiş bir metni okuyorlar.


Hiç düşünmüyorlar mı diktatörlük olan bir yer de diktatöre ancak bir defa DİKTATÖR diyebilirler , 2. Kez bunu söyleme imkanları olmaz… Ama nereden baksanız söylemleri cahilce, seviyesizce kısaca muhatap olunacak gibi değil. Deveye boynun eğri demişler nerem doğru ki demiş. Bunlar da aynen bu haldeler neyini konuşup muhatap alalım.

2019 yılı CHP’den kurtulma yılı olacaktır. Çirkefleşmiş , seviyesiz ,nezaketsiz , siyonist ve emperyalistlerin taşeronu ve sözcülüğünü yapan ana muhalefetten kurtulma yılımız olacaktır inşallah yaşarsak göreceğiz.

Bunların kendi seçmenlerine de saygıları yoktur , nereden baksanız kırk yamalı bohça bile değiller adeta toplama kampı gibiler tek ortak özellikleri ihanet , millileşmeye karşı oluşları ve Erdoğan düşmanlıkları…

Tıpkı ABD, İsrail,Almanya , İngiltere gibi…

Ne yaparlarsa yapsınlar Türk Milleti ayağa kalkmıştır ve sular durulmadan tekrar oturmayacaktır. Biz yolumuza devam edeceğiz .İki bin yıllık devlet geleneğimizle her türlü sıkıntıyı aşacak güç ve azimdeyiz.  Kolay olmayacak biliyoruz . Yolumuz çetindir . Çetin yolları aşmanın kararlılığı azmi ve devlet zekası fazlasıyla milletimizde mevcuttur.

Sayın Erdoğan’a saldırmalarının bütün sebebi budur.

Sanıyorlar ki Sayın Erdoğan’ı saf dışı bırakırlarsa Türkiye diz çökecektir.  Bilmiyorlar ki analar nice ERDOĞAN’LAR doğurmuştur sırasını beklemektedir. Biz de er de bitmez namertte… Onlara namertlik bize erlik düşmüştür .

Ama şunu iyi bilmelerini isterim bu gün Sayın ERDOĞAN’a saldıran yerli ihanet şebekesi yarın eğer Erdoğan giderse ki Allah’ın izniyle gitmez ; onun yerine gelen kişi için  ERDOĞAN çok merhametliymiş derler…

Bilsinler ki  kendilerinin sızıp kaldıkları o gece yarısı saatlerin de, uyanıp Rabbine yönelip de  anaların ettiği dua , ak saçlı dedelerin duası , Allah dostlarının duası yeter, milletin duası yeter…  

Allah’ın izniyle ne ülkemize ne de Sayın Erdoğan’a zarar veremeyeceksiniz. Ne plan yaparsanız yapın tersine dönecek … Dönüyor da , görmüyor musunuz . Ama Rabbim diyor ki “ onlar kördür görmezler , sağırdır işitmezler”

Ülkemiz de çok güzel işler olmaktadır . Daha güzel işler yapmak azmimiz ve çabamız her geçen gün artmaktadır.

Üzerimize bu kadar gelmeleri bizi daha çok güçlendirmekte adeta bilemektedir. Büyük bir doğum olacaktır ve önümüzdeki zamanlar bu doğumun sancılarını daha çok hissettiğimiz zamanlar olacaktır.

2023 , 2053 ,2071 hedefleri  ülkemizin ve İslam aleminin yeniden doğuşu olacaktır.

Dünya yeni bir çağa uyanacaktır  Allah’ın   izniyle..
Ne mutlu bu uğurda hizmet edenlere , ne mutlu bu uğur da şehid olanlara , ne mutlu ülkesiyle lideriyle bütünleşen alplere , erenlere … Menzil uzun ve çetindir… Ama menzile varmak da o kadar mukaddes ve o kadar ulvidir…
Saygılarımla

Selçuk ATAGÜN / CAFESİYASET
HABER YORUMLARI
600


Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.Foto Galeri
Video Galeri